$nbsp;

grafika

Każdy kto planuje albo kiedyś planował rozpocząć pracę w badania klinicznych zadawał sobie następujące pytania: Jak rozpocząć? Gdzie szukać pierwszej pracy? Na jakie stanowisko mogę aplikować?

Wiele różnych oraz ciekawych historii można usłyszeć od osób próbujących rozpocząć pracę w branży. Niemniej jednak istnieją potencjalne rozwiązania dla osób szczególnie zainteresowanych i zdeterminowanych.

Programy stażowe organizowane przez koncerny farmaceutyczne dają możliwość wykazać się i jednocześnie zdobyć nieocenione doświadczenie pracy w międzynarodowym środowisku.

Dla wszystkich, którzy dopiero są na początku swojej kariery oraz planują związać swoją przyszłość z branżą farmaceutyczną oraz badaniami klinicznymi serdecznie zachęcamy do aplikowania na programy stażowe:

Staże w Sanofi - francuska firma farmaceutyczna wchodząca w TOP 5 największych firm farmaceutycznych na całym świecie w 2017 roku.

Kliknij tutaj

Program Stażowy Novartis – w szwajcarskim koncernie farmaceutycznym, który zajął TOP 2 spośród największych firm farmaceutycznych w 2016 roku.

Kliknij tutaj

Akademia Servier – staże w największej niezależnej francuskiej firmie farmaceutycznej z niesamowitą energią.

Kliknij tutaj

Staże w AstraZeneca – w brytyjsko-szwedzkim koncernie farmaceutycznym zajmującym wiodące miejsca w rywalizacjach największych firm farmaceutycznych na świecie.

Kliknij tutaj

Mamy nadzieje, że powyższe informacje okażą się dla was przydatne i pomogą w rozpoczęciu swojej przygody z badaniami klinicznymi.

article next
Następny
article prev
Poprzedni

Ta strona korzysta z plików cookies. Sprawdź naszą politykę prywatności oraz politykę cookies aby dowiedzieć się więcej.

Akceptuję