Disclaimer

1. Portal ebadaniakliniczne.pl został zaprojektowany w celu poszerzenia wiedzy z zakresu badań klinicznych i rozpowszechnianiu najnowszych osiągnięć z medycyny oraz nauk około medycznych. Na Portalu również są publikowane oferty pracy związane z branżą badań klinicznych w Polsce.

2. Informacje zawarte w Portalu ebadaniakliniczne.pl są wyłącznie o charakterze informacyjnym i nie mogą być traktowane jako porady lekarskie, pielęgniarskie ani żadne inne specjalistyczne porady medyczne, diagnostyczne lub zdrowotne. Ponadto, w Portalu nie jest prowadzona rekrutacja do badań klinicznych. Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji i/lub czynności związanych z udziałem w badaniu klinicznym skontaktuj się z lekarzem.

3. Ani właściciele Portalu ebadaniakliniczne.pl, ani zespół zarządzający Portalem nie weryfikuje ważności naukowej, ani istotności przesłanych informacji poza ograniczonym przeglądem kontroli jakości pod względem oczywistych błędów, braków lub niespójności. Zasady odpowiedzialności za treści umieszczone w Portalu określa Regulamin Portalu.

4. Zespół zarządzający Portalem ebadaniakliniczne.pl zastrzega sobie prawo do zmiany i/lub usunięcia informacji, tekstów, artykułów lub innych treści zamieszczonych w Portalu ebadaniakliniczne.pl.

COPYRIGHT © 2021 EBADANIAKLINICZNE.PL

Ta strona korzysta z plików cookies. Sprawdź naszą politykę prywatności oraz politykę cookies aby dowiedzieć się więcej.

Akceptuję